Czas trwania:
maksymalnie 5h

Dostępny przedział czasowy:
9.00-18.00

Cena
– Pakiet podstawowy:
już od 60 zł (cena zależna od czasu trwania wycieczki, atrakcji oraz wieku uczestników)
– Pakiet rozszerzony z grillem:
dodatkowo płatne 25 zł

Zapraszamy na niezapomniane wycieczki szkolne do naszego parku rekreacyjnego NA TARASACH! To miejsce, gdzie zabawa i odpoczynek idą w parze, a każdy dzień to nowa przygoda.

Nasze atrakcje to przede wszystkim gry i zabawy w formie wyścigów, które rozwijają ducha rywalizacji i umiejętność pracy w zespole. Dla miłośników adrenaliny oferujemy jazdę na quadach pod okiem doświadczonego instruktora. Dmuchany tor przeszkód ze zjeżdżalnią to gwarancja świetnej zabawy, a strzelanie do tarczy z pistoletu paintball to doskonały sposób na rozwijanie precyzji i koncentracji. Dodatkowo, malowanie włosów zmywalnymi kolorowymi spray'ami to świetna okazja do wyrażenia swojej kreatywności.

W czasie wolnym dzieci mogą korzystać z naszego basenu z podgrzewaną wodą (oczywiście pod okiem przeszkolonego personelu), kortów tenisowych, boisk do siatkówki, stołów do ping ponga oraz automatów do gier.

Na koniec wycieczki robimy pamiątkowe zdjęcie grupowe dla każdego uczestnika wycieczki, które w późniejszym czasie dostarczamy do szkoły.

Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej, oferujemy opcję rozszerzoną z grillem. Każde dziecko dostaje kiełbasę, grzanki oraz ciepłą herbatę, co na pewno doda energii do dalszej zabawy!

Zapewniamy niezapomniane wrażenia, mnóstwo atrakcji i bezpieczeństwo pod okiem naszego doświadczonego personelu. Zaplanuj z nami swoją następną wycieczkę szkolną i dołącz do grona zadowolonych gości parku rekreacyjnego NA TARASACH!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

X